Світ бізнесу завжди зачаровував творців кінофільмів. Напруга, жадібність, гроші, влада: все це сприяє фантастичним розвагам на великому екрані. Згадайте тільки фільм «Вовк з Уолл-Стріт» з Леонардо Ді Капріо!

 

Popcorn-Widescreen.jpg

Read more

Грамотне написання в будь-якій мові полягає не тільки з написання слів без помилок і вміння правильно використовувати граматичні конструкції, але також і з пунктуації. Мабуть, найчастіше в англійській мові труднощі викликає саме кома. Пропонуємо розібратися, де потрібно ставити кому в англійській мові.

Use-Comma-Save-Lives.jpg

Read more

Навчитися швидко говорити англійською мовою - мрія кожного студента. А зробити це можна тільки за наявності постійної розмовної практики. Де можна поспілкуватися з носіями англійської мови та іншими людьми, які вивчають англійську?

Why-ESC.jpg

Read more

Незважаючи на те, що у Великобританії і в Австралії, по суті, говорять на однією мовою, австралійська англійська має свої особливості, про які слід пам'ятати людям, які планують поїхати в Австралію для навчання, роботи або просто в подорож. У британському, канадському, американському та австралійському діалекті дійсно є багато спільного, але через відмінності в значенні багатьох сленгових виразів і інших нюансів, часом буває не так просто зрозуміти свого співрозмовника.

living-in-Australia-or-Britain-United-Kingdom-shutterstock_216791314.jpg

Read more

Якщо ви любите дивитися фільми, то можете з успіхом використовувати своє захоплення з метою розвинути ваші загальні навички сприйняття іноземної мови на слух і розширити свій словниковий запас. Англійська мова Львів завжди вимагає щоденного вдосконалення, тому фільми стануть не тільки чудовим та корисним хобі, а й одночасно - приємним навчанням.

pulp-fiction-dance_612.jpg

Read more

Медики, які володіють англійською мають можливість вдосконалюватись, відвідувати різноманітні конференції та заходи, пов’язані з інноваційними технологіями у сфері охорони здоров’я. Висока освіченість лікарів забезпечує точне встановлення діагнозу та якісне лікування пацієнтів.

Англійська_для_медиків.jpg

Read more

«Вона класна вчителька!», - хочете, щоб саме про вас так відгукувались учні?
Тоді годі мучити їх скучними методиками з вивчення англійської граматики. Навчайте інноваційно, навчайте так, як цікаво вашим учням! Не марнуйте роки на неефективне пояснення англійських часів!

architecture.jpg

Read more

Вчили англійську у школі, в університеті, проходили курси онлайн і всеодно не можете вільно писати іноземною? Кількість часів в англійській зводить вас з розуму і вам важко їх відрізняти? Хочете вільно і грамотно не лише говорити, але й писати англійською – тоді наша подія для вас. Запрошуємо на тренінг Граматичний вікенд з Carpe Diem 29-30 липня.

 

Read more

Бажаєте здати ЗНО з англійської та показати максимальний результат, тоді вам необхідно ретельно готуватись до екзамену та розпочати підготовку завчасно. Як кажуть, готуйте сани влітку, так і з ЗНО – готуйтесь вже від сьогодні.

 

Read more

Коли мова йде про медицину, для українських лікарів дуже важливо володіти англійською на високому рівні для розширення горизонтів своїх перспектив та надання якісних послуг людям. 

Read more