Англійська мова поширена по всьому світу. У будь-якій країні є люди, які розмовляють англійською. Кожній другій сучасній людині необхідно вміти спілкуватися іноземною мовою. Без подібних знань в наші дні неможливо влаштуватися на престижну роботу, просунутися по кар’єрних сходах і подорожувати. Як же навчитися говорити англійською мовою? Чи можливо швидко освоїти її з нуля? Якими способами можна домогтися вільного володіння іноземною? Сьогодні при правильному виборі засобів пошуку можна знайти відповіді на будь-які подібні питання. Сьогодні ми дамо найпростіші і ефективні поради та рекомендації, які допоможуть вам почати розмовляти англійською.

З чого потрібно починати?

Важливо запам’ятати і дотримуватися декількох ключових правил, за допомогою яких вам буде легше почати вивчати англійську мову.

По-перше, потрібно знайти або створити для себе мотивацію, яка спонукатиме вас вчити новий для себе мову. Для успішного вивчення англійської мови обов’язково повинна бути сильна мотивація або будь-якої серйозний стимул. Як правило, в школі ми вчимо іноземну мову без особливої ​​мотивації. Ми робимо це тому, що так треба, так хочуть батьки. Якщо ви і в дорослому віці збережете такий підхід до навчання, то заздалегідь приречете себе на невдачу. Вивчати іноземну мову без мотивації вкрай складно.

Для того щоб зрозуміти, як навчитися вільно говорити англійською, згадайте ті причини, які спонукали вас почати самостійне навчання. Чи достатні вони для того, щоб запам’ятовувати слова, заучувати цілі речення, тексти і різні граматичні правила? Ви повинні зрозуміти, що навчанню доведеться присвятити більшу частину свого часу. Чи готові ви до цього? Чи дійсно потребуєте цього? Якщо ті причини, які у вас є, недостатньо сильні для того, щоб ви хотіли дійсно серйозно займатися вивченням англійської мови, шукайте іншу мотивацію.

По-друге, знайдіть саме ті методи і інструменти, які дійсно допоможуть якомога швидше навчитися говорити по-англійськи. Якщо з мотивацією все в порядку, можна переходити до підбору методів вивчення англійської мови. Один з варіантів — це послуги репетитора з англійської мови, але ефективний цей спосіб буде тільки при тривалому навчанні. Для досягнення серйозних результатів на заняття з особовим вчителем буде потрібно не менше 2-3 років. Інтернет може стати відмінним помічником тим, хто хоче навчитися говорити англійською вдома. Ви зможете займатися англійською, дивлячись фільми, мультфільми, серіали з перекладом на українську мову у вигляді субтитрів.

По-третє, володійте такими якостями, як чесність, посидючість і самоконтроль. Здібностями вивчати англійську мову самостійно володіє не кожен з нас. Якщо ви точно знаєте про себе, що з самодисципліною у вас будуть проблеми, зробіть вибір на користь занять з репетитором. Так ви заощадите час і сили.

Той, хто бажає навчитися говорити англійською мовою, звичайно ж, повинен мати таку якість, як посидючість, яка необхідна для роботи над запам’ятовуванням слів, вивченням граматики, тренуванням вимови і т. Д.

Для того щоб початок розмови з іноземцями був ефективним, важливо вміти контролювати себе і давати об’єктивну оцінку своїм результатам і досягненням. Адекватно зроблені висновки дозволять зрозуміти, чи можна братися за новий матеріал і рухатися далі, або ж краще ще раз повторити пройдене.

Ефективні поради для вивчення англійської мови

Запропоновані нижче поради для вивчення англійської мови дозволять якомога скоріше почати розмовляти іноземною:

  1. Запишіться в англомовну школу.Найбільш ефективний спосіб вивчення іноземної мови — живе спілкування з її носіями. Швидких результатів у вивченні англійської можна домогтися, поїхавши на кілька місяців в будь-яку англомовну країну. Навіть без особливого бажання вам доведеться вчити цю мову, щоб користуватися нею у повсякденному житті. Такий спосіб вивчення мови досить витратний, однак, саме він дозволяє максимально зануритися в мовне середовище.
  2. Вивчайте і запам’ятовуйте нові слова. Логічно, що чим більше слів ви знаєте, тим вільніше стає прослуховування розмов на різні теми, ви можете більш точно виражати свої думки, описувати почуття і емоції. Практикуючи розмовну англійську, не забувайте постійно збагачувати свій лексичний запас.
  3. Дивіться кінофільми, серіали і шоу тільки англійською мовою. Кіно сьогодні — це невід’ємна частина життя майже кожного з нас. Ну хто не любить розслабитися за переглядом чергової комедії, або розважити себе і своїх друзів походом в кіно на захоплюючий фільм жахів або цікавий пригодницький фільм? Півтори-дві години кінострічки можуть принести чимало користі і тим, хто прагне опанувати англійську мову.
  4. Розмовляйте з друзями, приятелями і близькими англійською мовою. Якщо серед ваших друзів або близьких є хтось, хто вже опанував англійську, ви можете спілкуватися з цією людиною іноземною мовою. Живе і безпосереднє спілкування розвиває багато мовні аспекти, дозволяє застосувати вивчене на практиці, зміцнює пам’ять і вчить висловлювати свої думки.

Тепер ви дійсно знаєте, з чого починати вчити англійську. Якщо дотримуватися наших порад, обов’язково вийде опанувати іноземну та вільно розмовляти нею.