Курси англійської у Львові від професійних викладачів

Англійська у Львові в наші дні — це не розкіш і не привілея, а саме перевага, яке буде з вами поруч все життя. Успіх на роботі і в навчанні, просування по службі, пізнавальні і захоплюючі подорожі — все це лише мала частина перспектив, які відкриються перед вами, коли ви підете на курси англійської мови Львів. Вибір мовних курсів складний і обумовлений безліччю факторів, головним з яких є кінцевий результат.

Якщо ви звернетеся до нас, то зможете розраховувати на фундаментальні знання, що дозволяють оволодіти іноземною для використання її в професійних, побутових, туристичних та інших цілях. Програми допоможуть вам освоїти англійську мову на рівні, достатньому для використання її культурно-просвітницької, соціально-побутової і виробничої діяльності при здійсненні міжкультурної взаємодії.

Слід виконати три простих кроки, щоб записатися на курси англійської у Львові:

  • Пройти тестування, створити Online заявкуабо зателефонувати нам.
  • Відвідати пробне заняття для знайомства з групою і викладачем.
  • Сплатити необхідну кількість академічних годин або весь курс.

Ми підбираємо програми англійської мови відповідно до підготовки, рівня знань і особистих побажань людини. Головне для нас, щоб учні відчували себе комфортно під час вивчення англійської, щоб процес навчання проходив в доброзичливій атмосфері, де вони можуть в найкоротші терміни покращити свої комунікативні навички.

Після закінчення навчання в разі успішного проходження підсумкової атестації ви отримаєте сертифікат встановленого зразка.

Чому слід звертатися саме до нас?

Системи навчання англійської мови, які використовують наші викладачі, були розроблені провідними канадськими та американськими експертами в галузі лінгвістики і викладання для ефективного навчання іноземних громадян різного віку в найкоротші терміни. Саме ці системи за багато років вже довели свою ефективність, тому і стали основою методики викладання на наших курсах.

Викладачі Capre Diem — спеціалісти вищої кваліфікації, професіоналізм яких підтверджують визнані в усьому світі сертифікати (CELTA, DELTA, і TESOL). Саме команда викладачів — головна гордість нашої школи. А мудра філософія керівництва дозволила створити теплу, дружню і затишну атмосферу всередині школи. Тепер англійська мова Львів доступна для кожного – дзвоніть до нас та консультуйтеся!