Центр іноземних мов Carpe Diem — це прогресивний тренінговий центр з сучасними ефективними методиками навчання та висококваліфікованими викладачами. Ми пропонуємо вивчення іноземних мов за методами Каллана (Callan Method), Коучингу та системного підходу, що дозволить опанувати мову набагато швидше, ніж при звичайних методиках.

IMG_5086

Метод Каллана

Метод вивчення англійської мови Каллана – це розробка викладачів Кембриджського університету, а керував ними професор Роберт Каллан. Протягом більш, ніж півстоліття у всьому світі саме так вивчають мову і ті, хто вирішив почати справу з самого початку, і ті, хто хоче поповнити або вдосконалити свої знання.

Курси по методу Каллана у Львові пропонують для своїх слухачів масу переваг:

  • Максимальне занурення в мовний процес, що можливе завдяки майже повній відсутності використання рідної мови;
  • Можливість не тільки розмовляти англійською, але й думати нею також;
  • Швидке та ефективне вивчення мови, яке дає змогу лише за рік досягти рівня Кембриджського іспиту;
  • Володіння мовою на рефлекторному рівні: ті, хто обрав для себе метод Каллана Львів, не перекладають подумки слова, а одразу думають українською.

Досягненню високих успіхів учнів сприяють декілька факторів. По-перше, це достатньо швидке мовлення вчителя, коли він звертається до студентів. По друге – постійне повторювання вивченого матеріалу: будь-яка інформація повторюється, як мінімум, п’ять разів. Крім того, досягти успіху допомагає постійний контроль з боку вчителя, який помічає всі недоліки вимови и одразу ж звертає на них увагу та коригує. Результат – після проходження всіх 12 етапів база студента складає майже шість тисяч англійських слів, що дає змогу вільно спілкуватися. І все це протягом лише 80 годин! (160 для FCE).

60 секунд щохвилини, 60 хвилин щогодини – саме стільки лунає англійська мова на заняттях за методикою Каллана.

Технологія «Коучинг»

Коучинг відносно недавно ввійшов у життя наших співвітчизників, але встиг довести свою ефективність у багатьох його сферах. Технологія Коучинг у Львові, яку ми пропонуємо всім бажаючим оволодіти українською мовою, — це дещо більше, ніж просто навчання.У процесі коучингу того, хто бажає навчитися, консультують, допомагають задіяти його особистісний потенціал, що незмінно позитивно впливає на швидкість засвоєння знань та ефективність навчання в цілому. Технологія Коучинг Львів передбачає проходження чотирьох основних етапів:
  1. З’ясування стратегічної мети.
  2. Визначення реального рівня володіння англійською мовою.
  3. Розрахування стратегії досягнення успіху.
  4. Досягнення результатів.
Головна мета, яку ставить перед собою коучинг при вивченні англійської — зробити сам процес навчання приємним і необтяжливим. Всі, хто долучився до цієї технології, вивчають англійську не тому, що це потрібно, а тому, що полюбили її.Завдяки вмілому комбінуванню різноманітних інструментів викладачі легко долаюсь мовний бар’єр своїх учнів та досягають того, що вони не тільки розмовляють англійською, а й думають нею.Ми не ставимо перед собою мету «вивчити мову» — ми спілкуємося, взаємодіємо з нашими учнями, причому виключно англійською мовою, виявляємо, у чому полягають їх слабкі місця та коригуємо їх. Досягнення результату – це не просто людина, яка сміє швидко перекладати, а особистість, що відчуває себе впевнено у будь-якій мовній ситуації.

Панорамний підхід у навчанні

Як показує багаторічній досвід у галузі викладання англійської мови, переважна більшість проблем, що виникають із засвоєнням матеріалу, пов’язані із неможливістю учня зрозуміти саму сутність мовлення, якщо не є для нього рідним або знайомим з дитинства. Просте запам’ятовування слів, багато з яких учень може вимовити, але не може перекласти або застосувати в реченні – ось результат діяльності багатьох репетиторів та вчителів англійської мови.

Панорамний підхід у вивченні англійської у Львові – це відносно нова, але дуже вдала спроба ліквідувати всі ті недоліки, з якими ви, безперечно, стикнулися, якщо колись все намагались опанувати англійську.

Розуміння того, що являє собою панорамний підхід навчання буде простим, якщо знати значення самого слова «панорама»: спроба охопити повну картину одним поглядом. Саме це ми і пропонуємо нашим учням.

На уроках вся структура англійської мови подається дуже спрощено. Схеми тат таблиці дають змогу зрозуміти логіку англійської мови, принципи побудови та використання слів у них. Якщо до цього часу всі спроби вивчити англійську були невдалими, не дивлячись на кваліфікацію педагогів та ваші власні зусилля, панорамний підхід може стати варіантом вирішення проблеми.