Іспанська мова — третя найбільш поширена мова у світі, особливо в Америці. Це офіційна мова в Іспанії,  більшості країн Центральної та Південної Америки, а також декількох країн Карибського басейну. Це корисна мова, яку треба знати при роботі з іспанськими та латиноамериканськими фірмами.Крім того є відмінним способом зміцнення вашого резюме та покращення кар’єри.

У Сполучених Штатах понад 50 мільйонів людей говорять іспанською як рідною або другою мовою. Таким чином, навіть якщо ви не вважаєте себе глобустами, іспанська, мабуть, є найбільш корисною мовою для вивчення, якщо ви хочете щоденно нарощувати «мовні м’язи».

У Сполучених Штатах говорять більше іспанською мовою, ніж у будь-якій іншій іспаномовній країні, окрім Мексики. Більше того, в США більше людей говорять по-іспанськи, ніж у Іспанії!

 

Іспанська мова вважається однією з найпростіших мов для вивчення. Граматика та вимова відрізняються від англійської, але простіші тапослідовніші. Оскільки англійці запозичили майже 30% свого словникового запасу з латинської мови, ви одразу впізнаєте та зрозумієте багато іспанських слів, які мають однакове коріння.


Більше 50 мільйонів американців заявляють про іспанську спадщину. Навіть без іспанської спадщини, ви можете знайти спорідненість з новою мовою, яка дозволяє вам виразити себе по-іншому.