Польська мова є прекрасною. Якщо ви хочете вивчати польську мову, вам потрібно набратися терпіння. Окрім багатьох лінгвістичних пасток, мова характеризується характерною, незвичною вмовою. Тому потрібно вивчати мову за спеціальним курсом тренування.

Польською мовою розмовляють майже 40 мільйонів людей у ​​Польщі та у всьому світі, у тому числі у США. За деякими підрахунками, місто Чикаго посідає друге місце за кількістю поляків у світі.

Після руху «Солідарність» 1970-х і 80-х років та важливих історичних внесків таких діячів, як Лех Валенса та Іван Павло ІІ, Польща в 2013 році має живу економіку та переживає бурхливі політичні, соціальні та демографічні зміни.

Сьогодні Польща є ключовим членом Європейського Союзу та НАТО. Країна має процвітаючу культурно-мистецьку сцену, тому вчити польську мову вкрай необхідно та є дуже практичним кроком для буденного життя розвинутої та інтелектуально налаштованої людини.

Університет Канзасу має більш ніж тридцятирічну традицію викладання польської мови та літератури. Курси польської мови та культури в KU призначені для студентів з широким колом інтересів, у тому числі для студентів з польською спадщиною, а також для тих,  які цікавляться польською та східноєвропейською історією, літературою, кінематографом. Кафедра слов’янських мов та літератури пропонує щорічні регулярні курси початкової, середньої та просунутої польської мови. Отже, як бачимо, польська мова не є обмеженою, та широко використовується в Європі та США. Для України, що є найближчим сусідом Польщі та має з нею численні культурні та економічні зв’язки, вивчення польської мови є особливо актуальним.