Знання італійської мови дуже корисно вокремих сферах діяльності. Італія є світовим лідером у кулінарному мистецтві, дизайні інтер’єру, моді, графічному дизайні, дизайні меблів, виробництві верстатів, робототехніці, електромеханічному машинобудуванні, суднобудуванні, космічній техніці, будівельній техніці та транспортному обладнанні.

 

Культурне значення Італії охоплює давні часи через теперішній час, з яких римський період і епоха Відродження, мабуть, є двома найважливішими моментами.

 

За даними ЮНЕСКО, в Італії понад 60% світових творів мистецтва. Деякі з найвідоміших західних художників, від Джотто до Мікеланджело, були італійцями. Знання італійської є життєво важливим для розуміння контекстів цього мистецтва.

 

Італійська література може пишатися одними з найвідоміших письменників та мислителів світу, від Данте, Боккаччо, Петрарка та Макіавеллі, до Верги, Свево, Піранделло та Грамші.

 

З римських часів Італія експортувала свою літературу та культуру в інші частини Європи та за її межі. Знаючи італійську, ви можете зрозуміти, оцінити та проаналізувати цю скарбницю людського виразу.


Італійські фахівці працюють у різних сферах:  освіті, бізнесі, комп’ютерному програмуванні та веб-дизайні, праві, зв’язках з громадськістю, журналістиці, телекомунікаціях, мистецтвознавстві, видавничій справі, політиці, тощо.

 

Вивчення італійської мови є перспективним у сучасному світі.