Багато учнів лінгвістичного центру «Carpe Diem» небезпідставно вважають за краще групове навчання іноземним мовам індивідуальним: спілкування допомагає швидше засвоїти незвичну будову речень і пристосуватися до «іноземної» інтонації, в процесі бесіди легше і веселіше запам’ятовуються нові слова. Однак для людей, обмежених часовими рамками і чіткими вимогами до отриманих в результаті знань, індивідуальні заняття англійською мають свої незаперечні переваги.

Навчання один на один з викладачем дозволяє значно скоротити час, що витрачається на вивчення мови, адже вся увага педагога сконцентровано на Вас і Ваших завданнях. Така форма навчання істотно підвищує якість надбаних знань — у Вас є можливість детально обговорити питання граматики, з’ясувати тонкощі перекладу іноземних слів, відпрацювати найбільш значущі для Вас аспекти діалогу.

Індивідуальне навчання особливо рекомендовано, коли в обмежені терміни потрібно досягти максимального успіху. Наприклад, Вам матемите відрядження за кордон або вирішальну зустріч, яку потрібно провести особисто. В такому випадку індивідуальні заняття іноземною мовою є свого роду прискореними курсами навчання, і група з її заданим темпом і особливостями роботи може лише перешкодити.

Навчання в індивідуальному порядку також затребувані при вузькоспеціалізованої спрямованості курсу. Адже не завжди є час чекати, поки набереться група юристів або IT-фахівців, що бажають навчитися працювати з технічною літературою або досконало оволодіти мовою судових засідань Англії або Америки. Та й чи багато Вам відомо бажаючих представити свою наукову працю на міжнародній медичній конференції? У таких випадках робота з викладачем забезпечить найкращий результат в найкоротші терміни.

Підготовка до здачі ЗНО, TOEFL, IELTS, до співбесіди AuPair чи Work&Travel передбачає індивідуальні заняття з викладачем. Це найкращий формат навчання, під час якого студент отримує всю необхідну інформацію в повному обсязі та засвоює її під час заняття.

У Лінгвістичному центрі CarpeDiem, що знаходиться у м. Львів, підготовка до ЗНО проводиться на високому рівні. Тому ми можемо пишатися великою кількістю наших студентів, які здали цей іспит з найвищими результатами. Унікальна методика викладання наших тренерів допоможе і Вам досягти успіху.

В нашому центрі Ви зможете якісно підготуватись до здачі міжнародних тестів IELTS і TOEFL. Динамічні уроки з нашими тренерами поєднують в собі завдання з розвитку як мовленнєвих ,так і екзаменаційних умінь та навичок. Наші підготовчі курси TOEFL, IELTS (Львів) допоможуть Вам успішно здати іспити та вдосконалити рівень володіння англійською.

Успішна підготовка до співбесіди AuPair чи Work&Travel у Львові — це також задача, з якою найкраще впораються викладачі CarpeDiem. Багаторічний досвід у даній практиці став поштовхом для розробки спеціальної методики для студентів, які мріють побувати у США. Тож нехай ваші мрії стають реальністю, готуйтесь впевнено із нашим центром.

Для Вашого комфорту пропонуємо також заняття в парі та заняття на виїзді.