Групове навчання іноземної мови у Львові та його переваги

Знання іноземної мови — це вже давно не освітня розкіш, а можливість знайти свій шлях у житті, влаштуватися на перспективну роботу, розширити культурний кругозір і почати спілкуватися з представниками інших країн.

Групове навчання іноземної мови у Львові — це найбільш популярний формат отримання потрібних знань і навичок спілкування. Чому більшість студентів обирають саме його? На це є цілий ряд причин:

  • Зручний і регулярний графік. Заняття складені таким чином, щоб кожен міг обрати для себе максимально зручний розклад — вранці, вдень або ввечері.
  • Можливість швидко подолати мовний бар’єр. Групове навчання англійської у Львові – це постійне спілкування. В кінцевому рахунку мова нам потрібна саме для цього! Заняття включають мовну практику, завдяки чому в подальшому ви не будете відчувати страх при спілкуванні з незнайомими людьми.
  • Доступна вартість. Як правило, навчання англійської мови та інших мов в групах обходиться в кілька разів дешевше, ніж індивідуальні заняття.
  • Корисна конкуренція всередині групи. Завдяки поєднанню вікових, гендерних, особистісних та інших особливостей в колективі складається унікальний мікроклімат — командна (часом — конкурентна),а це дає студентам, що вивчають іноземну мову, можливість повною мірою розкрити і проявити себе у вивченні англійської.

Чому слід вивчати англійську у групах саме у нас?

Підбираєте для себе курси групового навчання англійської мови Львів? Там де вчать ефективно та за прогресивними методиками досвідчені викладачі? Тоді ви знайшли елітну установу з високими стандартами освіти і адекватними цінами!

Перед нашими студентами з’являються нові перспективи. Вони хочуть бути багатими, освіченими і успішними, тому приходять до нас. Знання англійської мови дає багато і, без сумніву, воно повністю змінює долю. Перед тими, хто її вивчив, відкривається інший світ: шедеври літератури, кінематографії, музики, насичені доброзичливим спілкуванням подорожі, високооплачувані посади або розширення власного бізнесу.

У нас в короткі терміни студенти успішно освоюють нові рівні підготовки, отримують знання для відмінної здачі міжнародних і національних іспитів. На основі світових та вітчизняних стандартів освіти, за передовими методиками зі слухачами працюють досвідчені педагоги.

В рамках групового навчання ми проводимо курси:

Програма курсу містить у собі:

  • поглиблене вивчення граматики з її активним використанням у розмовному мовленні;
  • формування та накопичення активного словникового запасу;
  • робота над вимовою;
  • знайомство зі стилістикою мови.

Наскрізна система тестування курсу дозволяє контролювати прогрес та якість вивчення мови як самому студенту, так і його викладачеві.