Німецька мова має найбільшу кількість носіїв мови у Європейському Союзі (значно більше, ніж англійська, іспанська чи французька). Є однією із десяти найпоширеніших мов у світі. Це також linguafranca Центральної та Східної Європи. А як щодо того, що «всінімці говорять англійською в будь-якому випадку»? Це міф.

22 Нобелівські премії з фізики, 30 з хімії та 25 в медицині отримали вчені з трьох основних німецькомовних країн. Багато лауреатів з інших країн здобули освіту в німецьких університетах. 11 нобелівських премій з літератури були присуджені німецьким письменникам, а 7 німців та австрійців отримали премію миру.

Німці — світові лідери в машинобудуванні.Німецька та англійська схожі. Багато слів німецькою мовою звучать або виглядають так само, як еквівалентні англійські слова, тому що обидві мови походятьвід одного «дідуся». Наприклад, подивіться на ці слова:

Haus = будинок, Buch = книга, Finger = палець, Hand = рука, Name = ім’я, Mutter = мати, Schwimmen = плавати, Singen = співати, Blau = синій, Alte= старий, windig = вітряно.

Німецькомовному світовіналежать ряд найбільш шанованих режисерів 20-го століття — від Фріца Ланга до Райнер Вернер Фассбіндер, ВімВендерс. Німецькі та австрійські кінематографісти, такі як Ланг, Біллі Вільдер та Ернст Любіч, взяли участь у формуванні історії Голлівуда.Німецька мова — це мова Арендта, Баха, Бетховена, Бонхеффера, а також сотні інших чудових філософів, письменників, художників, вчених та композиторів.

Німецька мова — друга за популярністю наукова мова у світі.Майже п’ята частина світових книг видається німецькою мовою, і лише окремі з них коли-небудь з’являються в англійському перекладі. 68% всіх японських студентів вивчають німецьку мову. Що вони знають, що ні?Багато найважливіших творів філософії, літератури, музики, історії мистецтва, теології, психології, хімії, фізики, техніки та медицини західного світу написані німецькою мовою і продовжують нею видаватися. Отже вчити німецьку мову дуже корисно та потрібно, і на це варто витратити свій час та ресурси.