Французька мова — це міжнародна мова танцю, архітектури, образотворчого мистецтва, театру, моди і високої кухні. Нею говорять понад 200 мільйонів людей, що робить їїоднією з дев’ятинайбільш поширених мов у світі. Сьогодні приблизно 750 000 людей вивчають цю мову. Вивчаючи її, можна зануритися в оригінальні роботи таких талановитих людей, як Жан-Поль Сартр, Мольєр і Мішель Фуко, і помилуватися словами ефірних хорів Едіт Піаф.

Це мова дипломатії та вишуканості та офіційна мова багатьох установ, від Організації Об’єднаних Націй до Європейського Союзу та Міжнародного Червоного Хреста. Міжнародна організація франкомовних країн, складається з 77 держав-членів та урядів. У Франції також функціонує найбільша міжнародна мережа культурних інститутів, які проводять курс французької мови для близько мільйона студентів.

Знання французької мови дозволить почувати себе вільно та впевнено у Канаді, Швейцарії, Люксембурзі та Бельгії, де французька мова також є офіційною. А якщо ви надаєте перевагу відпочинку в теплих краях, врахуйте, що в Африці та країнах Карибського басейну, теж говорять французькою, а саме на Мадагаскарі, у Марокко, Тунісі, на Сейшелах та у багатьох інших країнах.

Одне з найцікавіших питань вивчення іноземної мови — це те, що нового ви відкриєте для себе про вашу рідну мову. Як уже згадувалося, французька мова була дуже популярною у середовищі hautesociété. Багато слів французького походження дають змогу відобразити розуміння слів, які існують на сьогоднішній день в англійській мові.

Якщо ви хочете вивчити мову, французька — це чудовий вибір.