Ми пропонуємо

Маємо 10 річний досвід на ринку Львова, працюємо за методами Коучінгу та елементами Коллана, для досягнення максимального результату у навчанні розмовної загальної та ділової мови.

Якщо Ви бажаєте вивчити іноземну мову – ласкаво просимо! Наша методика спрямована на розвиток основних мовних навичок. При цьому розвиток усного мовлення є пріоритетним компонентом курсу.

Навчання один на один з викладачем дозволяє значно скоротити час, що витрачається на вивчення мови, адже вся увага педагога сконцентровано на Вас і Ваших завданнях. 

Навіть при хорошому рівні іноземної мови, стрес від іспиту може перешкодити успішному проходженню тестів.

Щоб відчувати себе спокійно і впевнено, Вам просто необхідна попередня підготовка до ЗНО. 

МОВИ ЯКІ ВИ МОЖЕТЕ ВИВЧИТИ РАЗОМ З НАМИ

Beginner, Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate, Advanced, TOEFL

Пробний урок

Ми проводимо безкоштовне тестування працівників, демозаняття. Згодом,за замовленням компанії, формуємо групи, складемо навчальну програму під специфіку бізнесу замовника та організуємо навчання

Безкоштовне тестування, визначення розмовного рівня та консультація щодо навчання, з демонстрацією навчальних матеріалів, знайомство з вчителем. 

Курси іноземних мов у Львові — це можливість підвищити свою значимість у сучасному світі. Іноземні компанії ведуть постійну комерційну діяльність на території України, а вітчизняні бізнес-структури завойовують нові ринки за кордоном. Без персоналу, що володіє іноземними мовами, зробити бізнес ефективним досить проблематично.

Курси іноземних мов дозволяють Вам залишатися на висоті як в економічній, так і громадській сфері життя. Не можна забувати і про суто особистий, побутовий фактор.

 

Програма кожного курсу - це:

  • формування та постійне накопичення словникового запасу;
  • діалогічне та монологічне мовлення,
  • тематичні дискусії у групах;
  • робота над вимовою;
  • робота з аудіотексами та вправи на сприймання діалогів
  • розуміння носіїв мови;
  • вивчення граматики мови й активне її використання.

Курси іноземної мови засновані на комунікативній методиці.

Завдання наших викладачів - навчити говорити.