11 серпня 2017

Як отримати користь від перегляду фільмів для вдосконалення англійської?

Якщо ви любите дивитися фільми, то можете з успіхом використовувати своє захоплення з метою розвинути ваші загальні навички сприйняття іноземної мови на слух і розширити свій словниковий запас. Англійська мова Львів завжди вимагає щоденного вдосконалення, тому фільми стануть не тільки чудовим та корисним хобі, а й одночасно - приємним навчанням.

pulp-fiction-dance_612.jpg

 

Перш за все, варто відзначити, що перегляд фільмів мовою оригіналу завжди явна перевага - інтонація, паузи, тембр і звучання голосу героїв - все автентично і саме так, як це було задумано авторами кіно. Більш того, ви не залежите від інтерпретації перекладача, яка, на жаль, не завжди передає з достатньою точністю колорит і глибину діалогів. З тієї причини, що не так багато є відео матеріалів на адаптованому рівні англійською мовою, то розбирати детально кожен епізод автентичної версії фільму складе занадто багато роботи і особливо буде нелегко для тих, хто тільки починає вивчення мови. Курси англійської Львів часто радять своїм студентам користуватися цією порадою.

 

Дуже важливо зрозуміти, що таке заняття не варто розглядати, як навчання - зробіть його своїм новим дозвіллям. Тобто уникати перекладу і будь-яких субтитрів, чи то українською, чи англійською мовами. З субтитрамирозвивається швидке читання, витрачаються величезні зусилля на осмислення, нерідко пропускаючи ключові ідеї сцен, і як наслідок, потім втрачається інтерес до подібного роду занять. І все тому, що на підсвідомому, несвідомому рівні перегляд фільму буде означати роботу. Тому, не варто тиснути на паузу для того щоб довідатися, яке там було слово і що воно означає - не перетворюйте задоволення перегляду фільму в роботу. Нехай деякі фільми залишаються відпочинком і дозвіллям.

 

 

Фільми не так, як книги - вони пропонують візуальну частину історії. Саме завдяки цій частині нерідко ми можемо здогадатися про значення багатьох слів і виразів, судячи з інтонації і дій героїв, які супроводжують ці висловлювання і діалоги. Крім того, фільми цікаві і часто зачіпають емоційну сторону людини, що в свою чергу забезпечують добрий грунт для запам'ятовування. І така методика стане в пригоді, щоб вчити інші іноземні мови Львів в подальшому.

 

У цілому, порада проста - розслабитися і дивитися якомога більше концентруючись на загальній ідеї фільму, при цьому не вдаючись в подробиці і деталі. Нехай вас не турбує думка, що виглядаєте ви дещо безглуздо, так як ви не маєте уявлення, про що йде мова. Подолайте спокусу завжди все перевіряти за словником. І вже за короткий час при регулярному перегляді англійських фільмів чи передач, ви досить швидко запам’ятаєте багато нових слів, вдосконалите розуміння мови на слух та зможете правильно робити інтонаційні наголоси в реченнях.