24 серпня 2017

Де можна поговорити англійською мовою

Навчитися швидко говорити англійською мовою - мрія кожного студента. А зробити це можна тільки за наявності постійної розмовної практики. Де можна поспілкуватися з носіями англійської мови та іншими людьми, які вивчають англійську?

Why-ESC.jpg

1.  Дискусійні клуби. 

Нізким поговорити? Знайдіть співрозмовника для спілкування англійською мовою! Відвідування клубів для спілкування англійською коштує недорого і дозволить вам поговорити з любителями мови. Часто на таких зустрічах присутній і носій мови, не пропустіть можливість поспілкуватися з ним.

 

2. Зустрічі каучсерферів.

Дві безсумнівні переваги таких зустрічей - вони безкоштовні і на них присутній хоча б один носій мови. Теми для спілкування вибираються на місці, так що підготуватися до них не можна. Зате спонтанне спілкування обіцяє бути цікавим і пізнавальним.

 

3. Спілкування з друзями.

Найцікавіший варіант - говорити англійською з тим, хто вам добре знайомий. Знайдіть серед ваших друзів тих, хто вивчає англійську, і влаштуйте дискусійний клуб в найближчому кафе або у когось в будинку. Перевага таких зустрічей в тому, що всі один одного знають і не соромляться говорити з акцентом або допускати помилки - тобто психологічно вам буде простіше заговорити з друзями, ніж з незнайомими людьми.

 

 

4. Курси англійської мови Львів.

 Спілкування буде платним, зате різноманітним. Ви зможете говорити як з одногрупниками, так і з викладачем. Перевага курсів в тому, що у вас є можливість почути англійську мову різних людей з різними акцентами. До того ж педагог зможе знайти помилки у вашій мові і підказати, як їх виправити.

 

 

 5. Заняття з репетитором.

Задоволення не з дешевих. Зате вам буде приділено 100% часу на занятті і ви зможете не просто сказати пару фраз, як при спілкуванні в дискусійному клубі або зустрічі каучсерферов, а говорити протягом всього уроку. При цьому ваші мовні помилки будуть помічені і виправлені, чого на безкоштовних заходах ніхто не робить.

 

6. Мовні курси за кордоном.

Мовні курси за кордоном шалено цікаві. Але чи принесуть вони бажаний результат? Найдорожчий варіант з перерахованих вище. З одного боку, це найбільш цікавий спосіб вивчення мови: ви відвідаєте іншу країну і отримаєте досвід спілкування з носіями мови. З іншого боку, судячи з відгуків колишніх студентів, не всі курси приносять бажаний ефект. На сьогоднішній день можна знайти кілька десятків шкіл, які пропонують курси навчання за кордоном, вибрати з них дійсно хорошу - досить складно. Зате, в порівнянні з іншими варіантами, курси за кордоном надають вам можливість повністю зануритися в мовне середовище на весь період навчання.