31 серпня 2017

3 фільми для вивчення ділової англійської

Світ бізнесу завжди зачаровував творців кінофільмів. Напруга, жадібність, гроші, влада: все це сприяє фантастичним розвагам на великому екрані. Згадайте тільки фільм «Вовк з Уолл-Стріт» з Леонардо Ді Капріо!

 

Popcorn-Widescreen.jpg

Перегляд фільмів може здаватися несерйозним способом навчання, але для вивчення мови потрібно більше, ніж просто читання і письмо; потрібно багато слухати і розвивати навички розуміння мови на слух. Якраз в цьому вам і допоможуть фільми англійською.

Переглядаючи фільми з субтитрами і без, ви звикаєте до ряду діалектів і акцентів, покращуєте слух і навички розуміння, поповнюєте свій словниковий запас і дізнаєтеся більше розмовних слів і фраз, які використовуються в англійській мові кожен день.

Сьогодні пропонуємо вам 3 фільми, які допоможуть вам у вивченні бізнес англійської.

Насправді гідних фільмів досить багато, але ми підібрали для вас саме ті, які були б дійсно корисні в плані лексики.

1. Соціальна мережа – The Social Network (2010) - https://www.youtube.com/watch?v=iJCSRxzPfXI

«You don’t get to 500 million friends without making a few enemies»

Фільм «Соціальна мережа» мав величезний успіх кілька років тому. Цей фільм про те, як молодий мільярдер, творець і власник Facebook Марк Цукерберг заробляє собі світову славу.

Фільм знятий за мотивами книги 2009 року «Мільярдери мимоволі» письменника Аарона Соркіна. Діалоги в кінострічці настільки напружені, реалістичні, різноманітні і так вдало написані, що «Соціальна мережа» отримала Оскар за кращий адаптований сценарій в 2011 році.

Цей фільм багатий різноманітним використанням англійської мови. Фільм «Соціальна мережа» ознайомить вас не тільки з повсякденниою «студентською» англійською, якою розмовляють Цукерберг і його приятелі, що навчаються в Гарварді, а й з жорсткою, беземоційною промовою, що використовується в сучасному корпоративному світі.

Даний фільм гарантовано допоможе вам поліпшити свій словниковий запас. Причому як розмовний, так і бізнес англійську.

2. Уолл-Стріт - Wall Street (1987) - https://www.youtube.com/watch?v=FCctqbRrsBQ

«Every dream has a price»

У фільмі «Уолл-стріт» є все: відмінний акторський склад, оскароносна гра, сердитий молодий режисер Олівер Стоун, і гострі, як бритва діалоги, які виявляють і висміюють нещадний світ фінансів і торгівлі.

Майкл Дуглас виступає в ролі поганого хлопця з чудовим ім'ям Гордон Гекко, наставника жадного та наївного біржового маклера Бада Фокса, якого грає Чарлі Шин.

Захоплюючий настрій в кінострічці підтримує картинку незаконної торгівлі акціями, яка швидко розвивається.

У плані мови фільм розібраний на цитати, якими до сих пір котируються.

Такі популярні і загальновідомі фрази як «If you want a friend get a dog» - «Якщо хочете друга, заведіть собаку», і «Lunch is for wimps» - «Обід для слабаків», зобов'язані своєю популярністю саме цього фільму.

Все це, а також відома промова Майкла Дугласа «Greed is good», яка принесла йому статуетку Оскар, допоможуть вам поліпшити розуміння шикарної англійської мови.

3. Enron. Найтямущі хлопці в цій кімнаті - Enron: The Smartest Guys in the Room (2005) - https://www.youtube.com/watch?v=1dNZaKLjYbc

«It's just business ...»

Що може бути краще для вивчення ділової англійської мови, ніж подивитися гострий, сучасний документальний фільм про бізнес?

Якщо ви хочете почути, як люди насправді говорять в коридорах, офісах і конференц-залах в сучасному діловому світі, перегляд документальних фільмів відмінний спосіб це зробити.

«Enron ...» є одним з найуспішніших документальних фільмів про бізнес за останні роки.

У 2006 році він навіть отримав Оскар в номінації «Кращий документальний повнометражний фільм».

У фільмі розповідається історія одного з найбільших корпоративних скандалів в історії США - скандал навколо корпорації Enron.

Лякаючий і одночасно повчальний фільм, який розповідає про шкоду жадібності і підступності великого бізнесу.

Фільм, який варто подивитися не тільки для поліпшення вашої бізнес англійської мови, а й для загального розвитку.

Вивчайте англійську з задоволенням!