Індивідуальні заняття

Для поглибленого вивчення іноземної мови та ефективного засвоєння матеріалу пропонуємо індивідуальні заняття.

Підготовка до  здачі ЗНО, TOEFL, IELTS,  до співбесіди AuPair чи Work&Travel передбачає індивідуальні заняття з викладачем. Це найкращий формат навчання,  під час якого студент отримує всю необхідну інформацію в повному обсязі та засвоює її під час  заняття.

У Лінгвістичному центрі CarpeDiem, що знаходиться у м. Львів, підготовка до ЗНО проводиться на високому рівні. Тому ми можемо пишатися великою кількістю наших студентів, які здали цей іспит з найвищими результатами. Унікальна методика викладання наших тренерів допоможе і Вам досягти успіху.

В нашому центрі Ви зможете якісно підготуватись до здачі міжнародних тестів  IELTS і TOEFL. Динамічні уроки з нашими тренерами поєднують в собі завдання з розвитку як мовленнєвих ,так і екзаменаційних умінь  та навичок. Наші підготовчі курси TOEFL, IELTS  (Львів) допоможуть Вам успішно здати іспити та вдосконалити рівень володіння англійською.

Успішна підготовка до співбесіди AuPair чи Work&Travel у Львові -  це також задача, з якою найкраще впораються викладачі CarpeDiem. Багаторічний досвід у даній практиці став поштовхом для розробки спеціальної методики для студентів, які мріють побувати у США. Тож нехай ваші мрії стають реальністю, готуйтесь впевнено із нашим центром.

Для Вашого комфорту пропонуємо також заняття в парі та заняття на виїзді.