Ми пропонуємо

Навчання англійської, німецької, французької, іспанської, польської, італійської мови в маленьких групах (3-8 осіб) із висококваліфікованим викладачем у зручний для Вас час, приємну атмосферу та нові знайомства.
Для корпоративних клієнтів - курс вивчення розмовної та ділової іноземної мови для працівників Вашої Компанії. Курс буде адаптовано до Ваших потреб , тобто при розробці навчальної програми, ми візьмемо до уваги рівень знання іноземної мови Вашими працівниками, а також специфіку діяльності Вашої Компанії

Курси іноземних мов у Львові - це можливість підвищити свою значимість у сучасному світі. Іноземні компанії ведуть постійну  комерційну діяльність на території України, а вітчизняні бізнес-структури завойовують нові ринки за кордоном. Без персоналу, що володіє іноземними мовами, зробити бізнес ефективним досить проблематично.

Курси іноземних мов дозволяють Вам залишатися на висоті як в економічній, так і громадській сфері життя. Не можна забувати і про суто особистий, побутовий фактор.
Зважаючи на все вище згадане, ми можемо зробити висновки: вивчення іноземних мов допоможе Вам:

 • Налагодити партнерські відносини з іноземними діловими партнерами.
 • Працювати в спільних підприємствах.
 • Приймати участь у делегаціях, що займаються питаннями налагодження культурних зв`язків.
 • Вільно пересуватися по зарубіжжю під час закордонних відряджень або туристичних поїздок.
 • Спілкуватися з іноземними колегами для підвищення кваліфікації.
 • Переглядати фільми і читати книги мовою оригіналу.
 • Вивчати технічну документацію імпортного обладнання.

Це лише деякі основні напрямки. У кожної людини знайдеться безліч власних причин на користь вивчення іноземної мови (а можливо, і декількох).
Ще в лютому 2007 року у Львові почав працювати Лінгвістичний Центр «Carpe Diem», що в перекладі з латині означає «лови мить». Ми мали на меті дати своїм учням знання і зробити вивчення іноземних мов приємною, легкою та цікавою справою. Також слід зазначити і те, що з тих пір затишні аудиторії нашого центру стали місцем зустрічі з цікавими і розумними людьми для приємного та корисного відпочинку. Частина людей приходять не лише заради мовних курсів, але й для нового спілкування і знайомств.

Мовні курси у Львові пропонують Вам:

 • вивчення англійської мови,
 • вивчення іспанської мови,
 • вивчення італійської мови,
 • вивчення німецької мови,
 • вивчення польської мови,
 • вивчення французької мови.

Неважливо, скільки вам років. Не має значення, який ваш базовий рівень.
На мовних курсах «Carpe Diem» у Львові існують різні програми, як для початківців, так і людей, які бажають вдосконалити володіння іноземною мовою.
Ми пропонуємо різні рівні вивчення іноземних мов:

Курси (вивчення) англійської мови

Beginner
Elementary
Pre-Intermediate
Intermediate
Upper-Intermediate
Advanced
TOEFL

Курси (вивчення) німецької, польської, іспанської, французької, італійської мов

A1
A2
B1
B2
C1
C2
-

Кожен рівень можне розглядатися як окремий етап, а також як ступінь до вивчення наступного рівня. Тривалість вивчення одного рівня – один семестр, що триває 8 місяців, і включає в себе 64 заняття.

Програма кожного курсу - це:

 • формування та постійне накопичення словникового запасу;
 • діалогічне та монологічне мовлення, тематичні дискусії у групах;
 • робота над вимовою;
 • робота з аудіотексами та вправи на розуміння носіїв мови;
 • вивчення граматики мови й активне її використання.

Фахівці ретельно формують невеликі групи по 3-7 осіб, приймаючи до уваги рівень знань та вікову категорію учнів. Як показує наш досвід, оптимальна чисельність групи – це 6 учнів. Саме це надає можливість викладачеві максимально приділити увагу кожному студенту, а також гарантує легкий рівень спілкування між студентами та викладачем у групі. Наші студенти із задоволенням відкривають себе для всього світу і весь світ для себе.

Перед тим як почати відвідувати курси іноземних мов у «Carpe Diem», майбутні студенти проходять співбесіду і тестування для визначення рівня знань. Але не хвилюйтесь, на це вам знадобиться всього 10-15 хвилин.
Ефективність навчального процесу у нашій мовній школі забезпечують висококваліфіковані фахівці-лінгвісти, сучасні методики навчання і технологічне обладнання. Наші викладачі – це насправді яскраві та цікаві особистості з активною життєвою позицією.

Курси іноземної мови засновані на комунікативній методиці. Навчання та закріплення матеріалу відбувається шляхом постійного спілкування. Тобто, теорія постійно підкріплюється практикою. Лексичний запас та граматичні конструкції закріплюються в ході побудови життєвих ситуацій та проведення рольових ігор. На кожному занятті, завдяки невеликій чисельності студентів, постійно відбуваються репетиції звичайних подій повсякденного життя, тому знання, одержані таким способом, набагато цінніші, оскільки дозволяють легко знаходити контакт у закордонному середовищі.
Учні занурюються в мовне середовище, що значно підвищує ефективність навчання. Важливо й те, що наші заняття не є нудними - навчальний процес в невеликих групах проходить в приємній атмосфері невимушеного спілкування, що сприяє кращому засвоєнню матеріалу.

Завдання наших викладачів - навчити говорити. Особливості побудови речень вивчаються в ході діалогів. Говорити Ви почнете вже з першого заняття.
Під час навчання Ви матимете можливість не тільки вивчити мовні особливості, але і розширити свій кругозір і уявлення про країну, мову якої вивчаєте.